Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 • Uzdatnianie wody

  Woda pitna dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Woda technologiczna dla firm produkcyjnych. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Wanny Spa

  Wieloosobowe wanny z hydromasażem do użytku prywatnego i publicznego. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Sauny

  Sauny, łaźnie parowe, banie ruskie dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Baseny

  Systemy technologii obiegu i uzdatniania wody basenowej dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Mozaika szklana, oświetlenie niecek, atrakcje wodne, fontanny. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy

Amerykański producent urządzeń do uzdatniania wody – EcoWater Systems, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem, wprowadza na rynek w styczniu 2017 roku nową serię zmiękczaczy wody: eVolution .

Serię stanowi sześć zmiękczaczy wody i dwa tzw. refinery – łączące funkcje zmiękczacza i filtra węglowego.
Najmniejszy zmiękczacz wody w tej serii można instalować w mieszkaniach - ma gabaryty umożliwiające umieszczenie tego urządzenia w szafce kuchennej. Największy natomiast zmiękczacz może zapewnić miękką wodę dla niedużego budynku wielorodzinnego lub pensjonatu. 

3 4 view family EU eVOLUTION all 1

 

Wszystkie urządzenia nowej serii mają bardzo rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze panel sterujący z wbudowanym modułem Wi-Fi.  Możliwa jest więc zdalna kontrola ich stanu (zużycia wody, ilości soli do regeneracji itp.) przez smartfon czy komputer.
Zbiornik soli jest podświetlany i ma wbudowany czujnik poziomu soli. Ten drobiazg, w połączeniu z możliwością dwustronnej komunikacji użytkownika ze zmiękczaczem poprzez Wi-Fi, jest bardzo przydatny dla zapominalskich, u których częstą "awarią urządzenia" jest brak soli.

Panel sterujący potrafi na życzenie użytkownika automatycznie wysyłać sms'y lub e-mail'e informujące także o innych - oprócz niskiego poziomu soli - zjawiskach lub problemach technicznych np. wykrytym ciągłym przepływie wody przekraczającym normalne, rejestrowane wcześniej zużycie. Komunikaty od urządzenia może otrzymywać zarówno jego użytkownik, jak firma serwisująca.

Obudowa z mocnego, ciemnego tworzywa i dobrze podświetlony panel sterujący stanowią dopełnienie nowoczesnej konstrukcji urządzenia.

szczegóły techniczne

Więcej o zmiękczaczach wody z tej serii ...

 

Basen przydomowy - luksus czy standard

 

Całkiem niedawno „dom z basenem” był jednym z wyznaczników absolutnego luksusu, w naszym kraju dostępnego dla nielicznych. Rozwój technologii sprawił, że domowy (w ogrodzie, „na działce”) basen nie jest już rzadkim zjawiskiem. Namiastkę basenu o pojemności nawet kilkunastu metrów sześciennych kupimy w marketach już za kilkaset złotych, a jeżeli będziemy systematycznie używać odpowiedniej chemii basenowej i sprzątać nieckę odkurzaczem basenowym – taki basen z powodzeniem posłuży celom rekreacyjno-towarzyskim. Jednak trwałość składanej i rozkładanej niecki na kolejne sezony może być problematyczna.

Więcej…

Czy woda w naszych domach wymaga dodatkowej filtracji?

Woda z sieci, dostarczana przez lokalne wodociągi, spełnia na ogół warunki stawiane jej przez krajowe przepisy sanitarne. Teoretycznie można nawet pić tę wodę bez gotowania, prosto z kranu.

Ujęcia wody są ustawicznie monitorowane, podlegają remontom i modernizacji.

Więcej…