Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 • Uzdatnianie wody

  Woda pitna dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Woda technologiczna dla firm produkcyjnych. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Wanny Spa

  Wieloosobowe wanny z hydromasażem do użytku prywatnego i publicznego. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Sauny

  Sauny, łaźnie parowe, banie ruskie dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Baseny

  Systemy technologii obiegu i uzdatniania wody basenowej dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Mozaika szklana, oświetlenie niecek, atrakcje wodne, fontanny. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy

Niecki basenowe, budowa basenu, basen ogrodowy

Projektujemy, dostarczamy urządzenia i wykonujemy instalacje technologiczne – wodne, elektryczne i automatyki basenów kąpielowych, fontann oraz wanien Spa i saun.

 

Podejmujemy się robót wykończeniowych niecek basenowych: wykonania uszczelnień przeciwwodnych niecki i układania ceramiki - mozaiki lub płytek, bądź foliowania powierzchni niecki.

 

Specjalizujemy się w realizacjach obiektów prywatnych i hotelowych.

 

Oferujemy dostawę i montaż unikalnych basenów ogrodowych o konstrukcji drewnianej.

 

Jesteśmy partnerem polskiego importera technologii BIODESIGN, pozwalającej na tworzenie basenów do złudzenia przypominających naturalne zbiorniki wodne. Szczegóły na http://www.biodesignpools.pl

Wykonujemy prace z zakresu modernizacji, remontów i serwisu basenów. Dysponujemy pełnym asortymentem chemii basenowej, zarówno dla basenów prywatnych, jak i obiektów publicznych.

 

Szczegółowe  zapytania  o  baseny,   fontanny,   wanny Spa i sauny  prosimy  kierować 

do  nas   mailowo  lub telefonicznie  –  z przyjemnością  przedstawimy  Państwu  naszą

propozycję.

 

Zapytaj:


Telefon: 81 44 670 35


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        Formularz kontaktowy

View the embedded image gallery online at:
http://most-lublin.pl/baseny#sigFreeIdc49c3d03b2

 

Minibasen "swim spa" czy basen klasyczny – kilka uwag dla inwestorów.

Podstawowym pytaniem zadawanym przez osoby planujące budowę basenu, tuż po ustaleniu jego wymiarów, jest: ile to będzie kosztować? Pytanie o tyle zresztą zasadne, co na ogół przedwcześnie zadawane. Wykonawca bowiem najczęściej odpowiada również pytaniem, i to nie jednym:

Więcej…

Zmiękczanie wody w budynku wielorodzinnym

Ilość zamontowanych przez naszą firmę zmiękczaczy wody w budynkach wielorodzinnych zaczęła szybko rosnąć. Jeszcze kilka lat temu zamówienia na zmiękczacz wody dla wspólnoty, bądź spółdzielni mieszkaniowej były bardzo sporadyczne, poprzedzone najczęściej wielomiesięczną batalią prowadzoną przez kilku mocno zdeterminowanych mieszkańców budynku.

Jakie zatem czynniki powodują wzrost zainteresowania zmiękczaniem wody, z drugiej zaś strony – co nadal stoi na przeszkodzie jeszcze większemu upowszechnieniu się tej technologii? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania w oparciu o nasze doświadczenia.

 

Więcej…