Systemy filtracji Eau de Vie

Systemy filtracji Eau de Vie dla lokali gastronomicznych, hoteli, zakładów pracy i nie tylko.

Wynajem systemów filtracji wody

Oferujemy wynajem wysokiej jakości systemu filtracji wody Eau de Vie. Urządzenie pozwala na nieograniczony dostęp do schłodzonej wody zarówno gazowanej jak i niegazowanej.

Systemy filtrowanej wody Eau de Vie

Podawaj własną wodę

schłodzoną, oczyszczoną, gazowaną i niegazowaną

Systemy filtrowanej wody Eau de Vie zapewniają schłodzoną, niegazowaną lub gazowaną wodę za naciśnięciem jednego przycisku. Podłączenie bezpośrednio do sieci wodociągowej. Systemy wychwytują 99% zanieczyszczeń, które mogą wpływać na zapach, smak i wygląd wody.

Dlaczego warto?

Woda o doskonałym smaku

Systemy filtracji Eau de Vie, pozwalają uzyskać wodę o wyjątkowej jakości i smaku.

Szerokie zastosowanie

Wysoka jakość wody to również lepszy smak przygotowywanych potraw. To ogromna korzyść dla lokali gastronomicznych, restauracji czy hoteli.

Woda w najlepszej cenie

Znacznie niższe koszty uzyskania wody pitnej niż w przypadku korzystania z wody butelkowej. Niższe koszty pozyskania to również możliwość oferowania niższych cen klientom.

Wygodnie i ekologicznie

Oferowanie wody butelkowanej to konieczność obsługi jej zamówień, przyjmowanie dostaw, przechowywanie oraz recykling butelek - systemy filtracji EDV rozwiązują wszystkie te problemy!

Eauvation TT

Eauvation TT

Najwyższa technologia systemu przetwarzania i filtrowania wody wodociągowej.

Stylowa jednostka stołowa EAU de VIE jest idealną opcją do uzupełnienia wody butelkowanej w restauracjach, barach, małych hotelach i biurach. Świetnie nadaje się również do wykorzystania w obiektach konferencyjnych i placówkach sektora publicznego.

Nowoczesna, elegancka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że Eauvation TT idealnie nadaje się do umieszczenia w widocznym miejscu. Ten nablatowy system filtracji nie tylko umożliwia najszybszy dostęp do wysokiej jakości wody pitnej, stanowi także atrakcyjną ozdobę baru czy stolika kawowego.

Jedną z zalet tego modelu jest wydajna chłodziarka, która może zapewnić mocno schłodzoną wodę.

Eauvation TAP

Idealną opcja w sytacji ograniczonej przestrzeni blatu lub lady.

System filtracji wody Eauvation TAP zapropjektowany został w celu dostarczania najlepszej jakości, schłodzonej wody przy minimalnym wykorzystaniu powierzchni pod barem lub ladą.

Woda serwowana jest ze stylowego nalewaka barowowego, z możliwością wyboru wody gazowanej lub niegazowanej. Nalewak może zostać oznakowany logiem klienta. System posiada rozwiązania umożliwiające umieszczenie nalewaka w dużej odległości od systemu filtracji.

System stosowany jest w najlepszych barach i restauracjach w Europie.

Eauvation TAP

Zapraszamy do współpracy

Wynajmując system filtracji Eau de Vie w naszej firmie, zyskujecie Państwo niepograniczny dostęp do filtrowanej, schłodzonej wody zarówno gazowanej i niegazowanej.

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Począwszy od lokali gastronomicznych, poprzez branżę hotelarską, po zakłady pracy - zapewniające nieograniczony dostęp do schłodzonej wody (zwłaszcza w okresie letnim).

Wśród naszych klientów znajdują się również parki wodne, a nawet stadniny koni i kluby fitness.

Oferowane systemy filtracji to zarówno urządzenia podblatowe jak i cieszące się ogromnym zainteresowaniem urządzenia nablatowe.

Umowa zawierana jest na okres od 12 do 48 miesięcy. Długość umowy ma wpływ na wysokość czynszu.

W okresie objętym umową naszym Klientom gwarantujemy bezpłatne usuwanie awarii przez wykwalifikowany serwis.

Ponadto w ramach miesięcznego czynszu przeprowadzane są dwa bezpłatne przeglądy w ciągu roku (co 6 miesięcy).

Eauvation logo