Uzdatnianie wody
Rozwiązania dla przemysłu

Profesjonalne urządzenia uzdatniające wodę dla przemysłu. Kompleksowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Firma MOST Sp. z o. o. jest liczącą się na rynku firmą wykonującą technologie i dostarczającą  profesjonalne urządzenia uzdatniające wodę dla potrzeb przemysłu.

Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie  w wielu segmentach począwszy od niezbyt skomplikowanych układów do bardzo złożonych rozwiązań technologicznych.

Do głównych dziedzin naszej działalności należy szeroko pojęte uzdatnianie wody polegające na jej zmiękczaniu, usuwaniu żelaza, manganu czy amoniaku. Specjalizujemy się w dziedzinie sterylizacji promieniami UV oraz demineralizacji wody procesowej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie uzdatniania wody metodą odwróconej osmozy.

Lista naszych realizacji
Uzdatnianie wody dla firm

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Zadzwoń i skorzystaj z porady specjalisty: +48 81 44 67 035

Rozwiązania dedykowane

Oferujemy urządzenia o dużych przepływach, w których procesy technologiczne mogą odbywać się w pełni automatycznie. Dostosowujemy się do istniejących układów sterowania jak również wymagań stawianych nam przez Inwestora.

Usługi dodatkowe

Zajmujemy się dezynfekcją instalacji w obiektach takich jak hotele czy szpitale. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa produkcyjne z różnych branż począwszy od przemysłu spożywczego poprzez hodowlę zwierząt po przemysł maszynowy. Projektujemy i budujemy stacje uzdatniania wody dla miast i gmin oraz centralne uzdatniacze dla wspólnot mieszkaniowych.

Oferujemy rozwiązania potrafiące sprostać surowym wymaganiom stawianym przez normy dla jakości wody w różnych branżach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą zadowolonych klientów.


gazelamotor-lublin