Uzdatnianie wody
Klient indywidualny

Czysta i zdrowa woda w kranie to niezliczone korzyści. Domowa stacja uzdatniania wody to komfort i ochrona zdrowia domowników. Dostarczamy rozwiązania oparte o najwyższej jakości urządzenia i filtry.

Uzdatnianie wody w domu

Wykonujemy stacje uzdatniania wody kompleksowo – poczynając od badań parametrów wody, poprzez koncepcję technologii i projekt, aż do dostawy urządzeń, ich montażu i rozruchu.

Urządzenia do uzdatniania wody

Budujemy instalacje technologiczne uzdatniania wody pitnej i przemysłowej, opartej na poniższych procesach
 • Filtracja mechaniczna
 • Ożelazianie i odmanganianie
 • Zmiękczanie i demineralizacja
 • Usuwanie amoniaku
 • Dezynfekcja chemiczna i promieniami UV
 • Korekta odczynu i twardości
 • Filtracja membranowa

Wydajność eksploatacyjna naszych dotychczas zrealizowanych systemów uzdatniania wody waha się od kilkuset litrów do ponad stu metrów sześciennych wody na godzinę. Posiadamy sprzęt laboratoryjny, pozwalający nam na badanie podstawowych parametrów fizykochemicznych wody.

Wykonujemy badania podstawowych parametrów fizykochemicznych wody, będące podstawą przygotowania ofert dla klientów indywidualnych


Czy Twoja woda jest bezpieczna?

Woda płynąca z kranu, wciąż pozostawia wiele do życzenia. Co jakiś pojawiają się informacje o wykryciu niebezpiecznych bakterii chorobotwórczych w wodzie. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla poprawy jakości wody.

Czy Twoja woda jest czysta?

Przebarwienia i osad na naczyniach i zlewie, niszczenie ubrań podczas prania to typowe problemy związane ze złą jakością wody. Proces uzdatniania wody podnosi jakość wody, niwelując wszelkie problemy tego typu.

Czy Twoja woda smakuje dobrze?

Zły smak wody to problem wielu naszych nowych klientów. Nasze systemy uzdatniania wody usuwają wszystkie nieczystości, dzięki czemu woda smakuje jak nigdy wcześniej. Dodatkowa korzyść to koniec z wodą butelkowaną!


Mieszkania, budynki jednorodzinne, domy letniskowe

Domowe stacje uzdatniania wody

Skutecznie rozwiązujemy problemy z jakością wody pitnej – zarówno ze studni własnych, jak i wodociągowej – pojawiające się u Klientów indywidualnych: w mieszkaniach i domach jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Dysponujemy całą gamą sprawdzonych urządzeń – filtrów odżelaziających i odmanganiających oraz zmiękczaczy wody i lamp UV – z powodzeniem pracujących w warunkach domowych.

Od kilkunastu lat sprzedajemy i montujemy domowe zmiękczacze wody, stające się już standardem wyposażenia wielu domów. W przeważającej mierze są to urządzenia produkowane przez amerykańską firmę EcoWater Systems, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem.


Zmiękczacze wody

Seria eVolution

Nowa gama zmiękczaczy wody, wprowadzona przez firmę EcoWater na rynek w 2017r, to seria eVolution.

Serię stanowi sześć zmiękczaczy wody i dwa tzw. refinery – łączące funkcje zmiękczacza i filtra węglowego. Najmniejszy zmiękczacz wody w tej serii można instalować w mieszkaniach (ma on bardzo małe gabaryty). Największy natomiast zmiękczacz może zapewnić miękką wodę dla niedużego budynku wielorodzinnego lub pensjonatu.

Wszystkie urządzenia nowej serii mają moduł Wi-Fi, możliwa jest więc zdalna kontrola ich stanu (zużycia wody, ilości soli do regeneracji itp.) przez smartfon czy komputer.

Zbiornik soli jest podświetlany i ma wbudowany czujnik poziomu soli.

Panel sterujący potrafi na życzenie użytkownika automatycznie wysyłać sms'y lub e-mail'e informujące o niskim poziomie soli lub problemach technicznych np. wykrytym ciągłym przepływie wody przekraczającym normalne, rejestrowane wcześniej zużycie.

Obudowa z mocnego, ciemnego tworzywa i dobrze podświetlony panel sterujący stanowią dopełnienie nowoczesnej konstrukcji urządzenia, o którym więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie producenta, natomiast tutaj prosimy zajrzeć po szczegółowe informacje techniczne.


Zmiękczacze wody

Seria Comfort

Nowością tego producenta będą także zmiękczacze wody Comfort, które dla użytkowników skłonnych do rezygnacji z zaawansowanego technicznie sterownika i komunikacji internetowej z urządzeniem, mogą stanowić tańszy substytut zmiękczaczy serii eVolution. W lutym 2017 pojawi się na rynku seria sześciu zmiękczaczy Comfort, przenaczonych dla mieszkań, domów jedno- i kilkurodzinnych, pensjonatów itp.


Pokochaj swoją wodę

Odkręcając kran, kąpiąc dziecko czy nawet zmywając naczynia, należy mieć pewność, że woda jest bezpieczna i czysta. Rozumiemy, iż w całym gąszczu informacji oraz różnych ofert, łatwo stracić głowę. Dlatego też oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Nasi specjaliści szczegółowo objaśnią wszystkie, najważniejsze kwestie oraz zaproponują najbardziej wydajne, skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Nasze zaangażowanie w możliwie najlepszą obsługę klienta, ekspertyzy techniczne oraz ogromne doświadczenie i wiedza w zakresie problemów związanych z jakością wody sprawią, że pokochasz swoją wodę!

Od projektu po montaż

 • Indywidualne podejście
 • Ogromne doświadczenie podczas realizacji różnych zleceń
 • Najlepsi specjaliści
 • Szeroka oferta i możliwości zastosowania różnych rozwiązań
 • Gwarancja
 • Korzystne ceny
 • Woda czysta jak nidy wcześniej!

gazelamotor-lublin