Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 • Uzdatnianie wody

  Woda pitna dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Woda technologiczna dla firm produkcyjnych. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Wanny Spa

  Wieloosobowe wanny z hydromasażem do użytku prywatnego i publicznego. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Sauny

  Sauny, łaźnie parowe, banie ruskie dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

 • Baseny

  Systemy technologii obiegu i uzdatniania wody basenowej dla klientów prywatnych i instytucjonalnych. Mozaika szklana, oświetlenie niecek, atrakcje wodne, fontanny. Projekt, dostawa i montaż urządzeń, opieka serwisowa.

uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy uzdatnianie dowy

Nasi klienci, którzy zastanawiają się nad budową przydomowego basenu często napotykają ograniczenia w postaci braku odpowiednio dużej przestrzeni lub konieczności zdewastowania istniejącego już ogrodu. Alternatywą, niosącą zarazem wiele dodatkowych zalet, jest w tym przypadku kompaktowa wanna Spa.

Wanna taka może być z powodzeniem ustawiona na zewnątrz budynku – na tarasie lub w ogrodzie, służąc użytkownikom przez dosłownie cały rok, w każdych warunkach pogodowych.

Konstrukcja wanny – doskonała izolacja termiczna niecki i pokrywa termiczna – pozwala na utrzymywanie jej w stałej gotowości do korzystania z kąpieli, bez konieczności wymiany wody po każdym użyciu i oczekiwania na jej podgrzanie. Wanny wyposażone są standardowo w system hydromasażu, filtracji i ogrzewania wody, a także oświetlenie podwodne. Uzupełnieniem na życzenie jest system audio, umożliwiający słuchanie muzyki w trakcie korzystania z wanny.

Wymiary wanien są oczywiście zależne od ilości miejsc, niemniej na ogół wymagana powierzchnia do ich ustawienia nie przekracza 6 m2 . Warunki techniczne podłączenia prywatnej wanny spa są łatwe do spełnienia w przeciętnym domu – wystarczy zasilanie elektryczne 230V z zabezpieczeniem 25A. Doprowadzenie wody do wanny i instalacja zrzutowa wody z wanny może być wykonana w formie stałej, ale przy braku takiej możliwości z powodzeniem można wykorzystać zwykłe węże ogrodowe; operacje napełniania wanny, uzupełniania wody i zrzutu wody do kanalizacji wykonuje się na tyle rzadko, że takie rozwiązanie nie jest kłopotliwe.

W aktualnej ofercie naszej firmy posiadamy pełną gamę prywatnych wanien Spa amerykańskiej marki Master Spas. Każdy potencjalny amator tego typu relaksu znajdzie wannę dostosowaną do swoich potrzeb: od niewielkich dwu-trzyosobowych wanien z leżankami do hydromasażu, aż do wanien pełniących z powodzeniem funkcję miejsca towarzyskich spotkań – mieszczących 6 – 7 osób.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w naszej firmie – prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Polecamy też Państwa uwadze stronę importera wanien MASTER SPAS

Bakterie w wodzie użytkowej – zwalczać, czy ignorować?

 

Spora część naszych Klientów prywatnych to użytkownicy własnych studni. „Domowe zdroje” nie podlegają nadzorowi inspekcji sanitarnej. Rośnie jednak świadomość znaczenia jakości wody dla zdrowia jej konsumentów i – co nie do pominięcia – ich kieszeni, z których płacą za coraz bardziej technicznie zaawansowane instalacje i urządzenia hydrauliczne. Uzdatnianie wody czerpanej z prywatnych ujęć staje się w związku z tym coraz częstsze, jednak nadal dotyczy głównie parametrów fizykochemicznych. Nadmierna zawartość żelaza, manganu, czy wysoka twardość to takie cechy wody, które są wykrywalne „gołym okiem” – wystarczy poobserwować baterie przy zlewozmywaku, umywalce, wannie itp.

Więcej…

Czy woda w naszych domach wymaga dodatkowej filtracji?

Woda z sieci, dostarczana przez lokalne wodociągi, spełnia na ogół warunki stawiane jej przez krajowe przepisy sanitarne. Teoretycznie można nawet pić tę wodę bez gotowania, prosto z kranu.

Ujęcia wody są ustawicznie monitorowane, podlegają remontom i modernizacji.

Więcej…