eVolution - nowa seria zmiękczaczy EcoWater Systems

eVolution - nowa seria zmiękczaczy EcoWater Systems

 

Amerykański producent urządzeń do uzdatniania wody – EcoWater Systems, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem, wprowadza na rynek w styczniu 2017 roku nową serię zmiękczaczy wody: eVolution.

Serię stanowi sześć zmiękczaczy wody i dwa tzw. refinery – łączące funkcje zmiękczacza i filtra węglowego.

Najmniejszy zmiękczacz wody w tej serii można instalować w mieszkaniach - ma gabaryty umożliwiające umieszczenie tego urządzenia w szafce kuchennej. Największy natomiast zmiękczacz może zapewnić miękką wodę dla niedużego budynku wielorodzinnego lub pensjonatu.

Wszystkie urządzenia nowej serii mają bardzo rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze panel sterujący z wbudowanym modułem Wi-Fi.  Możliwa jest więc zdalna kontrola ich stanu (zużycia wody, ilości soli do regeneracji itp.) przez smartfon czy komputer.

Zbiornik soli jest podświetlany i ma wbudowany czujnik poziomu soli. Ten drobiazg, w połączeniu z możliwością dwustronnej komunikacji użytkownika ze zmiękczaczem poprzez Wi-Fi, jest bardzo przydatny dla zapominalskich, u których częstą "awarią urządzenia" jest brak soli. 

Panel sterujący potrafi na życzenie użytkownika automatycznie wysyłać sms'y lub e-mail'e informujące także o innych - oprócz niskiego poziomu soli - zjawiskach lub problemach technicznych np. wykrytym ciągłym przepływie wody przekraczającym normalne, rejestrowane wcześniej zużycie. Komunikaty od urządzenia może otrzymywać zarówno jego użytkownik, jak firma serwisująca.

Obudowa z mocnego, ciemnego tworzywa i dobrze podświetlony panel sterujący stanowią dopełnienie nowoczesnej konstrukcji urządzenia.


Zobacz więcej

2 marca 2023
Odwrócona osmoza - czego NIE usuwa z wody?

Odwrócona osmoza jest jednym z najskuteczniejszych procesów filtrujących wodę. Wykorzystywana w niej półprzepuszczalna membrana ma pory o wielkości 0,0001 mikrona, czyli około 10 milionów razy mniejsze od 1 milimetra.

14 lutego 2023
Jak usunąć chlor z wody?

Zawartość chloru w wodzie pitnej i jego wpływ na zdrowie to dość często podnoszony temat. W większości miast Polski, woda z kranu dopuszczona jest do bezpośredniego spożycia.

23 stycznia 2023
Czy można pić ciepłą wodę z kranu?

Według deklaracji zakładów wodociągowych wielu miast w Polsce jakość wody kranowej jest na wysokim poziomie. Wśród naszych Klientów nie brakuje jednak wątpliwości.


Most Lublin

Systemy uzdatniania wody - rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

  • Adres: 20-828 Lublin, ul. Nałęczowska 103 / Bużan 3
  • Tel: 081 44 67 035    Fax: 081 44 14 667
  • Mail: most@most.lublin.pl

gazelamotor-lublin