eVolution - nowa seria zmiękczaczy EcoWater Systems

eVolution - nowa seria zmiękczaczy EcoWater Systems

 

Amerykański producent urządzeń do uzdatniania wody – EcoWater Systems, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem, wprowadza na rynek w styczniu 2017 roku nową serię zmiękczaczy wody: eVolution.

Serię stanowi sześć zmiękczaczy wody i dwa tzw. refinery – łączące funkcje zmiękczacza i filtra węglowego.

Najmniejszy zmiękczacz wody w tej serii można instalować w mieszkaniach - ma gabaryty umożliwiające umieszczenie tego urządzenia w szafce kuchennej. Największy natomiast zmiękczacz może zapewnić miękką wodę dla niedużego budynku wielorodzinnego lub pensjonatu.

Wszystkie urządzenia nowej serii mają bardzo rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze panel sterujący z wbudowanym modułem Wi-Fi.  Możliwa jest więc zdalna kontrola ich stanu (zużycia wody, ilości soli do regeneracji itp.) przez smartfon czy komputer.

Zbiornik soli jest podświetlany i ma wbudowany czujnik poziomu soli. Ten drobiazg, w połączeniu z możliwością dwustronnej komunikacji użytkownika ze zmiękczaczem poprzez Wi-Fi, jest bardzo przydatny dla zapominalskich, u których częstą "awarią urządzenia" jest brak soli. 

Panel sterujący potrafi na życzenie użytkownika automatycznie wysyłać sms'y lub e-mail'e informujące także o innych - oprócz niskiego poziomu soli - zjawiskach lub problemach technicznych np. wykrytym ciągłym przepływie wody przekraczającym normalne, rejestrowane wcześniej zużycie. Komunikaty od urządzenia może otrzymywać zarówno jego użytkownik, jak firma serwisująca.

Obudowa z mocnego, ciemnego tworzywa i dobrze podświetlony panel sterujący stanowią dopełnienie nowoczesnej konstrukcji urządzenia.


Zobacz więcej

15 listopada 2023
Twarda woda, czyli jaka?

Woda otacza nas wszędzie. Używamy jej do picia, w domu do przygotowywania posiłków, prania czy kąpieli. Woda wykorzystywana jest w dużych ilościach także w rolnictwie i przemyśle.

22 pażdziernika 2023
Lepiej pić wodę przegotowaną czy mineralną?

Filtrowana woda z kranu jest zdrowsza niż woda butelkowana, to fakt. Faktem jest również, iż spożywanie wody tego typu to rozwiązanie bardzo ekologiczne (pamiętajmy o wszystkich tych plastikowych butelkach, które wędrują na wysypisko).

8 września 2023
Bakterie e coli w wodzie

Bakterie obecne w wodzie to istotny problem, z którego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Mikroorganizmy wpływają na smak oraz zapach wody. Mają one również negatywny wpływ na zdrowie i odporność. Są szczególnie groźne w przypadku osób starszych i dzieci.


Most Lublin

Systemy uzdatniania wody - rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

  • Adres: 20-828 Lublin, ul. Nałęczowska 103 / Bużan 3
  • Tel: 081 44 67 035    Fax: 081 44 14 667
  • Mail: most@most.lublin.pl

gazelamotor-lublin