Wanna spa - całoroczne miejsce wodnego relaksu w naszym domu

Wanna spa - całoroczne miejsce wodnego relaksu w naszym domu

Nasi klienci, którzy zastanawiają się nad budową przydomowego basenu często napotykają ograniczenia w postaci braku odpowiednio dużej przestrzeni lub konieczności zdewastowania istniejącego już ogrodu. Alternatywą, niosącą zarazem wiele dodatkowych zalet, jest w tym przypadku kompaktowa wanna Spa.

Wanna taka może być z powodzeniem ustawiona na zewnątrz budynku – na tarasie lub w ogrodzie, służąc użytkownikom przez dosłownie cały rok, w każdych warunkach pogodowych.

Konstrukcja wanny – doskonała izolacja termiczna niecki i pokrywa termiczna – pozwala na utrzymywanie jej w stałej gotowości do korzystania z kąpieli, bez konieczności wymiany wody po każdym użyciu i oczekiwania na jej podgrzanie. Wanny wyposażone są standardowo w system hydromasażu, filtracji i ogrzewania wody, a także oświetlenie podwodne. Uzupełnieniem na życzenie jest system audio, umożliwiający słuchanie muzyki w trakcie korzystania z wanny.

Wymiary wanien są oczywiście zależne od ilości miejsc, niemniej na ogół wymagana powierzchnia do ich ustawienia nie przekracza 6 m2 . Warunki techniczne podłączenia prywatnej wanny spa są łatwe do spełnienia w przeciętnym domu – wystarczy zasilanie elektryczne 230V z zabezpieczeniem 25A. Doprowadzenie wody do wanny i instalacja zrzutowa wody z wanny może być wykonana w formie stałej, ale przy braku takiej możliwości z powodzeniem można wykorzystać zwykłe węże ogrodowe; operacje napełniania wanny, uzupełniania wody i zrzutu wody do kanalizacji wykonuje się na tyle rzadko, że takie rozwiązanie nie jest kłopotliwe.

W aktualnej ofercie naszej firmy posiadamy pełną gamę prywatnych wanien Spa amerykańskiej marki Master Spas. Każdy potencjalny amator tego typu relaksu znajdzie wannę dostosowaną do swoich potrzeb: od niewielkich dwu-trzyosobowych wanien z leżankami do hydromasażu, aż do wanien pełniących z powodzeniem funkcję miejsca towarzyskich spotkań – mieszczących 6 – 7 osób.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w naszej firmie – prosimy o kontakt mailowy: most@most.lublin.pl.

Polecamy też Państwa uwadze stronę importera wanien MASTER SPAS


Zobacz więcej

27 czerwca 2022
Twarda woda, a egzema

Choroba skórna jaką jest egzema, zwana również atopowym zapaleniem skóry, dotyka ogromnej liczby dzieci i należy do bardzo uciążliwych.

24 maja 2022
Najczęściej występujące zanieczyszczenia w wodzie

Jakosć wody kranowej w większości Polskich miast pozostaje na dość dobrym poziomie. Jednak nie zawsze można mieć pewność, iż normy w zakresie czystości wody są spełnione.

6 kwietnia 2022
Bakterie e coli w wodzie

Bakterie obecne w wodzie to istotny problem, z którego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Mikroorganizmy wpływają na smak oraz zapach wody. Mają one również negatywny wpływ na zdrowie i odporność. Są szczególnie groźne w przypadku osób starszych i dzieci.


Most Lublin

Systemy uzdatniania wody - rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

  • Adres: 20-828 Lublin, ul. Nałęczowska 103 / Bużan 3
  • Tel: 081 44 67 035    Fax: 081 44 14 667
  • Mail: most@most.lublin.pl

gazelamotor-lublin